۲۵ آبان ۱۳۹۷ امام صادق عيله السلام: از حسدورزی به یکدیگر بپرهیزید، زیرا ریشه کفر، حسد است. شهادت امام صادق عليه السلام تسليت باد
 
نفت/اخبار و رویدادها/
 
افزایش تولید نفت و صرفه‎جویی ارزی؛ رهاورد نصب نخستین SRP ساخت داخل  
نخستین پمپ میله‎ای مکشی موسوم به SRP در میدان نفتی آبتیمور نصب شد؛ تجهیزی که به گفته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، صرفه‎جویی ۶۰۰ هزار یورویی و افزایش حداقل ۵۰۰ بشکه‎ای تولید نفت را در چاه آبتیمور ۵۰ به دنبال دارد.    
انگلیس از همکاری تجاری با ایران حمایت می‌کند  
سفیر انگلیس در تهران ضمن اعلام حمایت از گسترش مناسبات تجاری لندن و تهران اعلام کرد: امضای موافقتنامه توسعه میدان کرنج در زمان مناسبی انجام می‌شود.    
در حاشیه بیست‌وسومین نمایشگاه صنعت نفت شرکت پایانه‎های نفتی ۴ سند همکاری امضا کرد  
شرکت پایانه‌های نفتی ایران با هدف اجرای پروژه تخلیه خطوط لوله زیردریایی نفت خام منتهی به گوی‌های شناور در بندر گناوه، تعمیرات اساسی و نوسازی اسکله غربی (آذرپاد) در جزیره خارک، اجرای طرح‌های پژوهشی و اجرای طرح یکسان‌سازی مشخصات فنی هوزهای شناور و زیرآبی متصل به‌گوی‌های شناور، چهار سند همکاری امضا کرد.    
سهم ناوگان نفتکش ایران از بازارهای جهانی به‎ حدود ۵۰ درصد رسید  
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از افزایش سهم این شرکت در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: از ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی و با لغو تحریم‎ها توانستیم در مدت کوتاهی سهم خود را در بازارهای جهانی به حدود ۵۰ درصد افزایش دهیم.    
نهایی شدن نتایج مناقصات فرعی فاز ۱۱ پارس جنوبی توتال ۷۰۰ میلیون یورو مناقصه برای طرح توسعه فاز ۱۱ برگزار کرد  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از جمع‌بندی نتایج مناقصه‎های فرعی طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی ازسوی پیمانکاران این پروژه خبر داد و گفت: ارزش مجموع مناقصه‌هایی که شرکت فرانسوی توتال برگزار کرده ۷۰۰ میلیون یوروست.    
بزرگ‌ترین پالایشگر نفت آسیا واردات از عربستان را کاهش می‌دهد  
شرکت ساینوپک چین در اعتراض به افزایش قیمت رسمی فروش نفت عربستان، واردات نفت از این کشور را در ماه مه سال جاری میلادی کاهش می‌دهد.    
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش تاکید کرد توسعه طرح تثبیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان با هدف حمایت از کالای داخلی  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره طرح تثبیت ظرفیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان گفت: با توجه با بیانات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به عنوان حمایت از کالای داخلی، باید سعی بر این باشد که در این پروژه نیز با توجه به شرایط، از همه ظرفیت‌های داخلی استفاده شود.    


کل بازدیدها:5254337 کاربران آنلاین: 32 ارتباط با ما | انتقاد و پیشنهاد | نقشه سایت
طراحی سایت و پشتیبانی فنی