۳ تیر ۱۳۹۶ در حدیث قدسی آمده است :ه بندگانم بگوئیدبه لباس دشمنانم در نیایند و خود را شبیه دشمنان من نکنند که در این صورت آنها هم دشمنان من خواهند بود
 
گاز/اخبار و رویدادها/
 
مدیرعامل توتال: توتال کار توسعه فاز 11 پارس جنوبی را تابستان آغاز می‎کند  
مدیرعامل توتال با اعلام این که این شرکت فرانسوی تابستان امسال کار توسعه فاز 11 پارس جنوبی را آغاز خواهد کرد، گفت: ما یک سرمایه‎گذاری اولیه یک میلیارد دلاری در این پروژه خواهیم داشت.    
مشعل پالایشگاه‌های پارس جنوبی تا 98 خاموش می‌شوند  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از خاموش شدن مشعل‎های پارس جنوبی تا پایان سال 98 خبر داد و گفت: یکی از مهم‌ترین کارهای ما در بخش پالایش گاز در سال 95، کاهش سوزاندن گازهای مشعل‌ در پالایشگاه‌ها و خاموشی یکی از مشعل‌های در سرویس پالایشگاه اول پارس جنوبی بود.    
فعالیت شبانه روزی 8 هزار نفر در فاز 13 پارس جنوبی پیشرفت فاز 13 پارس جنوبی با قدرت ادامه دارد  
فاز 13 پارس جنوبی از جمله پروژه‌هایی است که قرارداد آن خردادماه 1389 و در قالب طرح‌های موسوم به 35 ماهه امضا شد، پیشرفت این طرح پیش از آغاز به کار دولت یازدهم حدود 50 درصد تخمین زده شد.    
حمایت سازندگان داخلی از امضای قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی با توتال  
رئیس هیئت مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت از توافق کامل میان سازندگان تجهیزات صنعت نفت و توتال فرانسه بر سر استفاده حداکثری از توان ساخت داخل در اجرای فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.    
عملیات لوله گذاری سکوی 14A پارس جنوبی به پایان رسید  
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پایان عملیات لوله گذاری خط لوله 32 اینچ سکوی 14A و ۴.۵ اینچ تزریق گلایکول این فاز به طول 103 کیلومتر خبر داد.    
صادرات میعانات گازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از مرز 4 میلیون بشکه گذشت  
صادرات میعانات گازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، در ادامه افزایش روند تولید محصولات دارای ارزش افزوده بالا در این فازها به بیش از چهار میلیون بشکه رسید.    
مراحل پیشرفت ساخت ۴ سکوی پارس جنوبی از مرز ۷۸ درصد گذشت  
مراحل ساخت سکوی فازهای ۱۳، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ میدان مشترک پارس جنوبی از مرز ۷۸ درصد عبور کرد.    


کل بازدیدها:3701022 کاربران آنلاین: 150 ارتباط با ما | انتقاد و پیشنهاد | نقشه سایت
طراحی سایت و پشتیبانی فنی