۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ قرآن کریم:«بخوان به نام پروردگارت كه (جهان را) آفرید. (همان كسی كه) انسان را از خون بسته‌ای خلق كرد. بخوان كه پروردگارت بزرگوار است؛ همان كسی به وسیله قلم تعلیم نمود و به انسان آنچه را نمی‌دانست، یاد داد.»
 
صنعتي و انرژی/اخبار و رویدادها/
 
چنان بود و ... چنین شد (٢) مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها از حدود ٥٠ به کمتر از ١٠ درصد رسید  
میزان مصرف سوخت مایع نیروگاه های کشور در سال ٩٢ حدود ٤٨ درصد بود اما امسال و در ابتدای سال ٩٦ این رقم به کمتر از ١٠ درصد کاهش یافته است.    
همکاری شرکت ملی گاز برای مهار حادثه نیروگاه فعالیت نیروگاه علی آباد با تأمین سوخت دوم به زودی از سرگرفته می شود  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با تشریح انفجار در ایستگاه ورودی نیروگاه علی آباد کتول گفت: شرکت گاز استان گلستان نقشی در این حادثه نداشته است.    
وزیر نیرو: همکاری ایران و فنلاند در حوزه انرژی گسترش می یابد  
وزیر نیرو گفت: جمهوری اسلامی ایران و فنلاند با امضای تفاهمنامه همکاری از این پس به توسعه همکاری‌های ٢ جانبه بویژه در حوزه انرژی می پردازند.    
دکتر ویلیام پم فرت کارشناس HSE: در بحث ایمنی باید 90 درصد وقت روی محور اقدامات پیشگیرانه معطوف شود  
نفت نیوز: جدیدترین دستاوردهای علمی در موضوع سلامت، ایمنی و جایگاه آن در پایداری کسب و کار و ارزش افزوده در همایشی با حضور یکی از صاحب نظران امور HSE، در شرکت ملی حفاری ایران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.    
امسال ٢٥ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه پارسیان فرآورش می شود  
شرکت پالایش گاز پارسیان براساس برنامه تعریف شده تا پایان امسال بیش از ٢٥ میلیارد مترمکعب گاز را فرآورش و به خطوط سراسری ارسال می کند.    
با افتتاح ٣ مجتمع پتروشیمی تا پایان امسال ظرفیت تولید پلی اتیلن ایران ٩٦٠ هزار تن افزایش می یابد  
وزیر نفت با اشاره به راه اندازی سه مجمتع پتروشیمی لرستان، کردستان و مهاباد، گفت: امسال ٩٦٠ هزار تن به ظرفیت پلی اتیلن و دیگر واحدهای پلیمر کشور افزوده می شود.    
سفر هیئت تجاری60 نفری سرمایه گذاران ترکیه به عسلویه/ نصوری: پارس جنوبی امن ترین و پرسود ترین منطقه برای سرمایه گذاران بین المللی/ مقام ترکیه ای: پارس جنوبی می تواند پایتخت انرژی دنیا باشد  
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: پارس جنوبی و عسلویه به عنوان پایتخت انرژی ایران اسلامی با وجود زیرساخت های متعدد یکی از بکرترین، امن ترین و پرسودترین مناطق صنعتی خاورمیانه میزبانی شایسته برای سرمایه گذاران بین المللی و کشور ترکیه است...    


کل بازدیدها:3514922 کاربران آنلاین: 57 ارتباط با ما | انتقاد و پیشنهاد | نقشه سایت
طراحی سایت و پشتیبانی فنی